Відбулося засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги

Дата: 15.02.2023 16:16

Війна в Україні спричиняє неймовірні людські страждання. Це особливо торкається найуразливіших груп населення, зокрема дітей, жінок, людей похилого віку та людей з інвалідністю. Теофіпольською селищною радою надається одноразова грошова допомога цим громадянам.

14 лютого, під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Людмили Стецюк відбулося засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги.

Комісією розглядалися заяви, що надійшли від 15 осіб про надання одноразової грошової допомоги на лікування громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах. А також прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО/ООС, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, що опинились у складних життєвих обставинах по 3 заявах. Водночас вирішено надати одноразову грошову допомогу ветерану війни, який брав участь в бойових діях на території інших держав та опинився у складних життєвих обставинах.

Комісією прийняті позитивні рішення про надання допомоги для кожного заявника. При прийнятті рішень комісія враховувала діагнози хвороб, матеріальне становище заявників та членів їх сімей.