Відбулися благодійні заходи для учнів закладів освіти Теофіпольської громади

Дата: 13.02.2023 16:01

На жаль, війна росії проти України триває. Вона продовжує негативно впливати на наших дітей. І чим довше тривають військові дії, то складніше стає психологічно. Звичайно, вони, як і всі ми, адаптуються до нової реальності, але їм надзвичайно важлива підтримка дорослих.

Тож, аби хоч трохи відволікти молодь від жахіть війни, подарувати позитивні емоції та радість, налагодити спілкування між однолітками, з нагоди відзначення одного із найбільш улюблених молодіжних свят - Дня святого Валентина, у Теофіпольському центрі культури і дозвілля відбулися благодійні заходи для учнів закладів освіти Теофіпольської громади.

Школярі мали можливість оглянути виставку-презентацію валентинок «Сердечко до сердечка», яку організували працівники закладів культури, а також побувати та взяти участь у конкурсно-розважальній грі «Хто зверху?».

Для гри навчальні заклади громади представили учнів-старшокласників, яких було поділено на дві команди: хлопців та дівчат. Їх капітанами були талановиті, артистичні і надзвичайно харизматичні ведучі Роман Ядов та Анастасія Козак.

Цікаві та дотепні конкурси розігріли публіку й перевірили учасників на наявність почуття гумору, хореографічних навичок і кмітливості. Загалом усі гідно виконали поставлені завдання, продемонстрували свої творчі та інтелектуальні здібності.

Завершилися заходи енергійним та драйвовим виступом співака Шугара.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам за позитивні емоції та враження і приємні дитячі спогади!