Відбулося засідання виконавчого комітету щодо вирішення важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади

Дата: 26.01.2023 17:23

Сьогодні, 26 січня 2023 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Загалом до порядку денного засідання виконкому було внесено 24 питання: про погодження Програми розвитку гирьового спорту, важкої атлетики та настільного тенісу в Теофіпольській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки, організацію харчування дітей в закладах освіти, що належать до комунальної власності Теофіпольської селищної ради у 2022-2023 навчальному році, погодження звіту про виконання бюджету Теофіпольської селищної територіальної громади на 2023 рік та ін.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.