Традиційне об'єднання Теофіпольщини та Лановеччини з нагоди відзначення Дня Соборності України

Дата: 22.01.2023 15:45

22 січня надзвичайно важливий день для України: ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року. Цього року, як ніколи раніше, День Соборності України засвідчує, що немає Східної та Західної України, є лише одна незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Тож сьогодні на мості річки Жердь, на межі Хмельницької та Тернопільської областей, відбулося традиційне символічне об’єднання – зустріч делегацій Теофіпольщини на чолі з селищним головою Михайлом Тененевим та Лановеччини. В знак єдності відбулося спільне виконання Державного Гімну України, колядки, пісень та обмін короваями.

День Соборності – День Свободи, адже саме свобода, яка була важливою 104 роки тому, є важливою сьогодні, вона об’єднала та об’єднує громадян України незалежно від поглядів та переконань. Територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі тоді, та віддають сьогодні наші бійці, було та є доказом того, що Українці свого не віддадуть. Адже єдність та свобода роблять нас сильними, мужніми та доводять, що ми є нащадками наших славних предків.

Україна соборна. Разом до Перемоги!