Загиблого Героя Богдана Колісецького нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Дата: 19.01.2023 16:52

Біль щодня тривожить душу кожного українця, адже наша держава втрачає кращих патріотів, а сім’ї залишаються без найдорожчих людей.

26 травня 2022 року Теофіпольська громада втратила свого Героя, а Україна – вірного сина, військовослужбовця, механіка-водія медичного пункту механізованого батальйону Богдана Колісецького, який загинув внаслідок ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області. Йому було лише 19 років. Богдан ще стільки не встиг: здійснити свої мрії, відчути повноту людського щастя… Він до кінця з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язки.

Указом Президента України Володимира Зеленського від 30 червня 2022 року №460 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі боєць був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду рідним військового вручили селищний голова Михайло Тененев та начальник Восьмого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Василь Кубін

Ім’я Богдана, як і інших наших захисників, назавжди вписані золотими літерами у новітню історію України.

Герої не вмирають!