ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради на 2023 рік.

Дата: 09.12.2022 08:50

про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Теофіпольської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради на 2023 рік.

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу– Теофіпольська селищна рада, 30602, Хмельницька область, Хмельницький район, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19.

2.Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради № 244 від 08 грудня 2022 року.

3.Місце і час проведення конкурсу – смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19, о 10 годині06січня 2023 року.

4.Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності Теофіпольської селищної ради Шклярук Анатолій Олександрович, тел. 0964306786.

5.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу – наявність матеріально- технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6.Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

територія   приватної житлової забудови, орієнтовною площею 8415 га в межах населених пунктів Теофіпольської селищної ради, або кожного населеного пункту окремо;

середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження – при планово-подвірному вивезенню побутових відходів середній кілометраж становить 5 км.

7.Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

комунальних житлових будинків з них:

одноповерхових 3 будинки (6 квартир)

двохповерхових 26 будинків (294 квартири);

трьохповерхових 3 будинки (52 квартири);

чотирьохповерхових 1 будинок (24 квартири);

п’ятиповерхових 25 будинків (653 квартири);

приватні будинки розміщені на всій території селищної ради (8695 дворів);

частково з централізованим водопостачанням, частково – без водовідведення;

суб’єкти господарювання;

бюджетні установи.

8.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою протягом30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                       Людмила СТЕЦЮК