Нещодавно селищний голова Михайло Тененев придбав для військовослужбовця Андрія із села Поляхова позашляховик Nissan X-Trail.

Дата: 14.11.2022 17:53

Перед від'їздом на фронт машину завантажили речами першої необхідності: Теофіпольська селищна рада надала консерви, балаклави, мішки та ін., а благодійний фонд "TeofiPolskie Serce" - ліки та засоби гігієни.

Все вже доставлено на передову, де наші військові успішно виконують бойові завдання, наближаючи Перемогу України над російським ворогом.

Тож нехай же Бог оберігає їх від ворожих куль.

Героїзм і відданість справі наших бійців назавжди увійдуть в новітню історію України!

Слава Україні!

Героям Слава!