Продовжуємо допомагати ЗСУ

Дата: 02.11.2022 17:10

Продовжуємо допомагати ЗСУ

Автомобіль на фронті - це одна із найбільших необхідностей у досягненні стратегічних цілей. Адже завдяки справному і надійному транспорту наші солдати можуть ефективно та оперативно виконувати бойові завдання у боротьбі з російським ворогом.

Для підвищення боєздатності підрозділу та у зв'язку з гострою нестачею автомобільної техніки до селищного голови Михайла Тененева із військової частини у місті Сєвєродонецьк

звернулися з проханням придбати машину.

Михайло Михайлович відреагував: за власні кошти купив і відправив позашляховик Nissan X-Trail для нашого земляка, військовослужбовця Андрія із села Поляхова та його особового складу батареї управління і артилерійської розвідки.

Віримо, що транспорт надійно послужить нашим воїнам і його оминатимуть ворожі кулі та снаряди.

Наближаємо Перемогу над рашистами та молимося за кожного українського солдата.

Все буде Україна 🇺🇦