На чверть менше нових випадків: ситуація із COVID-19 у Хмельницькій області за тиждень

Дата: 12.10.2022 19:37

За тиждень з 3 до 9 жовтня в Україні зафіксовано на 15 % менше нових хворих на COVID-19. У Хмельницькій області кількість нових випадків зменшилась на чверть, у порівнянні з попереднім тижнем. Відтак, за тиждень, 3-9 жовтня, на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 1990 осіб, що на 628 менше, ніж тижнем раніше. Захворіли 218 дітей (на 70 менше). До закладів охорони здоров`я Хмельницької області із COVID-19 минулого тижня госпіталізували на півсотні менше громадян, ніж тижнем раніше - 227 проти 278. Одужали 2409 осіб.

У порівнянні з попереднім тижнем, більш як вдвічі зменшилась і кількість летальних випадків, спричинених ускладненнями через COVID -19 - з 19 до 8.

Що ж до ситуації у Теофіпольській громаді, то за минулий тиждень на COVID -19 захворіло 23 особи. Госпіталізації потребували 3 громадянини, а одужало - 38 осіб .

Попри покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19, головний державний санітарний лікар області Микола Габрикевич рекомендує не нехтувати правилами особистої безпеки й дотримуватись протиепідемічних заходів: соціальної дистанції, одягати маски у місцях масового перебування людей та громадському транспорті, регулярно мити руки та використовувати антисептичні засоби. Якщо ви – здорові та перебуваєте в безпеці, за першої ж нагоди варто вакцинуватися від коронавірусної хвороби. Адже щеплення є найбільш дієвим захистом від COVID-19. Саме у такий спосіб можна уникнути важкого перебігу хвороби та летальних наслідків. Зверніться до сімейного лікаря та вакцинуйтеся!