Військовослужбовці мають право на відпустки. Однак у разі запровадження правового режиму воєнного стану це право суттєво обмежується. Яким чином відбувається надання відпусток військовослужбовцям у теперішніх умовах?

Дата: 02.09.2022 14:55

Статтею 101 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” закріплено право військовослужбовців на відпустки та визначено порядок їх надання. У всіх питаннях, які стосуються надання відпусток та не врегульовані цим Законом, необхідно керуватися КЗпП України та Законом України “Про відпустки“.

У правничій вікіпедії WikiLegalAid за цим посиланням https://bit.ly/3eayZJO читайте про:

Порядок оформлення відпустки

Види відпусток, що надаються військовослужбовцям

Порядок надання відпусток

Порядок відкликання з відпусток військовослужбовців в особливий період

Нагадуємо! Для отримання безоплатної правової допомоги необхідно прийти до Теофіпольського бюро правової допомоги, за адресою: смт.Теофіполь, вул. Б.Хмельницького, 9, (2 поверх) з понеділка по п’ятницю з 09:00 год. до 18:00 год. або подзвонити по телефону (03844) 2-02-03, 2-02-31 чи на гарячу лінію безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.