Особистий прийом громадян у Шибенському та Воронівецькому старостинських округах

Дата: 18.08.2022 16:02

17 серпня 2022 року селищний голова Михайло Тененев провів особистий прийом громадян у Шибенському та Воронівецькому старостинських округах.

В основному жителів цікавили питання землекористування, працевлаштування, роботи закладів медицини та освіти. Також їх хвилювала проблема збуту власної сільськогосподарської продукції, адже у селах вирощується багато, а реалізувати цей товар за адекватною ціною майже неможливо. Тому Михайло Михайлович повідомив, що, для того аби вирішити це питання, він ініціював створення у телеграмі чат-боту Seech . Цей сервіс є дуже зручним і простим у користуванні, за його допомогою можна швидко придбати чи продати овочі, фрукти, мед, горіхи, зернові продукти, м’ясо/рибу та молоко. І зараз селищний голова в кожному населеному пункті громади запрошує до співпраці активну молодь, яка могла б допомагати односельчанам у користуванні ботом.

Селищний голова уважно вислухав усіх і в підсумку деякі проблеми жителів було вирішено одразу або доведено до відома про етапи їх врегулювання.

Питання, які потребували детального вивчення, селищним головою взято під особистий контроль та вже надано для розгляду і вивчення відповідним виконавчим органам селищної ради.