Теофіпольська школа мистецтв проводить прийом на навчання дітей віком від 3 років і старше, підлітків та дорослих.

Дата: 11.08.2022 16:51

????У вашому серці прокинувся талант до творчості? Теофіпольська школа мистецтв стане ще одним домом, як для талановитих дітей, так і для дорослих. Якщо ви відчуваєте в собі потяг до прекрасного, співаєте, танцюєте, бажаєте навчитись грати на музичних інструментах, уявляєте себе на сцені, або ж ви відкрили в собі художні здібності і хочете їх вдосконалити – ми зрадістю чекаємо на вас.

Заклад проводить прийом на навчання дітей віком від 3 років і старше, підлітків та дорослих.

?Наш мистецький заклад виховав плеяду талановитих вихідців Теофіпольщини, наші учні стають переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Саме в нас працюють висококваліфіковані педагоги, які проводять індивідуальні та групові заняття, тут зберігається унікальний рівень національної культурної спадщини України?

У школі всі бажаючі можуть:

? оволодіти трьома видами вокалу;

?познайомитись з мистецтвом гри на різних музичних інструментах, зокрема на фортепіано, трубі, тромбоні, баяні, бандурі та інших;

?освоїти навички з образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та комп’ютерної графіки і дизайну;

?опанувати навички народного, класичного та сучасного танцю.

? Ми чекаємо вас за адресою: смт Теофіполь, вул. Небесеної сотні, 14

?Разом із заявою подається: копія свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років), копія паспорта ? (для осіб від 14 років), медична довідка про стан здоров’я та довідка про склад сім’ї (для дітей з багатодітних родин).

? Деталі за номером + 380 (68) 424 66 46

Ми будемо раді бачити тебе в нашій мистецькій сім‘ї!?