Теофіпольська громада отримала благодійну допомогу

Дата: 30.07.2022 11:07

Україну не здолати!!!

В час коли наші воїни захищають кордони України наша громада міцніє духом єдності!

Сьогодні Теофіпольська громада отримала благодійну допомогу у вигляді 18 340 кг. борошна від Хмельницької районної військової адміністрації.

Отриманий вантаж буде спрямований на потреби внутрішньо переміщених осіб та жителів громади.

Щиро та сердечно дякуємо волонтерам, які оперативно зібралися та допомогли у розвантаженні.

Лукашук Роман, Безкоровайний Любомир, Павлюк Володимир, Ящук Віктор, Корнійчук Олександр, Трайчун Юрій, Коломоєць Дмитро, Параїл Максим, Гурський Денис, Франчук В'ячеслав, Ткачук Андрій, Ковальчук Дмитро, Рак Роман, Гончар Дмитро, Томчук Олександр, Гринюк Роман, Бас Антон, Лядецький Давид, Фесун Мирослав, Макарчук Микола, Лук'янчук Олег, Подлісний Олександр, Марценюк Василь, Євдокімов Віктор, Підлісний Данило, Гриценко Андрій ви люди з великим серцем, самі сміливі та милосердні!

Дякуємо президенту ТОВ "Україна 2001" Вадиму Лейві за надання транспорту для перевезення вантажу з м. Хмельницького та Олександру Загоруйку за наданий навантажувач Маніту!

Також велика подяка керівнику НВК "ЗОШ I ступеня - гімназія" Людмилі Сторожук - Тимошик за надане приміщення для зберігання борошна.

Україна понад усе!