Теофіпольська громада омивається слізьми у скорботі: поховали загиблого Героя Ігоря Шевчука

Дата: 29.07.2022 20:31

Війна завдає жахливих наслідків нашій державі та забирає вірних синів і доньок України, які боронили рідну землю від російського ворога.

Сьогодні, 29 липня, жителі Теофіпольщини зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню путь земляка Ігоря Шевчука, який загинув, захищаючи нас та нашу країну.

Воїн востаннє і назавжди повернувся додому... Тепер йому вічно 33 роки...

Жах, сльози, відчай, адже не так мають зустріти сина, брата, батька, друга... Але війна його забрала, бо вона завжди забирає найкращих, цвіт нашої нації.

Панахиду за загиблим відправили священнослужителі у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, а поховали бійця, із військовими почестями під синьо-жовтим стягом, на місцевому кладовищі в смт Теофіполь.

Кажуть, життя вимірюється не днями і роками, а добрими вчинками та справами. А ще – подвигами. Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу. Святе Письмо говорить: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх…». Він загинув за кожного з нас і став для своєї сім'ї, нашої країни ангелом-охоронцем.

Вічна шана тобі, Ігорю!

Пам'ять про твій подвиг завжди житиме в наших серцях. Не забудемо та не пробачимо жодному із цих нелюдів-рашистів.