Дата: 28.07.2022 19:35

Фото без описуЗ болем і сумом повідомляємо про ще одну жахливу втрату в громаді: у війні з російським окупантом загинув наш земляк, житель смт Теофіполь Ігор Шевчук.

Молодий і енергійний, стійкий і сміливий, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні. Таким знали його друзі і запам'ятає Україна. Це велика втрата для нашої громади та держави. Бо саме такі люди – майбутнє сильної і демократичної України. Не вистачає слів, щоб передати смуток і біль, який торкнувся не лише родини, а й друзів, рідних, знайомих та усіх, хто знав мужнього і відважного патріота, воїна-захисника солдата Ігоря Шевчука.

Щирі співчуття родині загиблого. Вічна шана Героєві...

Завтра вранці, 29 липня, ми "живим коридором" зустрічатимемо і проводжатимемо в останню путь нашого Героя. Закликаємо жителів громади долучатися! Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє життя за нашу Перемогу, за наше мирне майбутнє, за нашу Україну!

Маршрут та годину зустрічі буде повідомлено додатково.