Вітаємо з Днем Матері!

Дата: 08.05.2022 09:00

Сьогодні ми відзначаємо День матері – свято шани, поваги та любові до найрідніших.

Сьогодні Україна переживає нелегкі часи. Щодня за її незалежність, волю, на передовій і в тилу, борються тисячі синів та доньок – справжніх патріотів та Героїв, які до останнього подиху залишаються вірними рідній країні.

За кожним Героєм стоїть його мати – ніжна та неймовірно сильна жінка, яка знайшла у собі мужність підтримати свою дитину у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням. Стійкість і витримка матері є не меншим подвигом, ніж стійкість її сина чи доньки в бою. Ціною власного життя ви захищаєте своїх дітей.

Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочу побажати перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.