Дата: 22.06.2022 14:22

Фото без опису????У рамках реалізації дитячого оздоровчого патріотичного соціального проєкту "Поділля мрій" благодійним фондом Сергія Лабазюка "Ми поруч" організовано безкоштовний відпочинок дітей за трьома категоріями:

?? діти військослужбовців;
?? діти, батьки яких загинули при виконанні обов'язків служби;
?? діти, батьки яких сьогодні захищають незалежність та суверенітет України.

????На базі ТОВ спеціалізованого дитячого санаторію "Лісова пісня" (приблизно 100 км від міста Хмельницького, село Привороття Друге), що знаходиться у мальовничому містечку на території Національного природного парку "Подільські товари" з чудовими краєвидами в оточенні хвойно-листяного лісу, річки Мукші та каскаду штучних озер.

????Цілющий мікроклімат, здорове повноцінне харчування (5 разів на день), спеціально-підготовлена розвивальна програма організації дозвілля та відпочинку дітей, сучасна спортивно-оздоровча база, а також команда професійно-компетентних вихователів, лікарів та психологів зроблять відпочинок ваших дітей протягом 10 діб незабутнім та корисним.

????Доставка автобусом за маршрутом: м. Хмельницький - санаторій "Лісова пісня" - м. Хмельницький.

????Вікова категорія дітей від 10 до 15 років.

Особливості:

??бомбосховище облаштовано;
??батьки мають можливість перебувати на території санаторію та переночувати у кімнатах відпочинку протягом однієї доби у разі відвідування дітей.
??зміни:

????І зміна: з 26 червня по 05 липня 2022 року;