«Хмельницькгаз» проведе модернізацію критично важливого об’єкту в Теофіпольській громаді з тимчасовим припиненням розподілу природного газу

Дата: 17.06.2022 20:32

До уваги споживачів газу Теофіпольської громади!

На виконання критично важливих заходів – проведення термінових монтажних робіт по заміні відключаючого пристрою с. Єлізавєтпіль - з 9-00 год. 21 червня 2022 року – тимчасово буде припинене газопостачання споживачів газу до населених пунктів:

- с. Єлізавєтпіль, с. Новоіванівка, с. Ч.Случ, с. Гаївка, с. Шибено, с. Гальчинці, с. Медисівка, с. Гаврилівка, с. Підліски, с. Караїна

Заради безпеки – прохання до споживачів перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання!

Увага!

На момент пуску газу – необхідно забезпечити 100% доступ працівників АТ «Хмельницькгаз» до газових приладів для проведення обов’язкових робіт по пресуванню та перевірці на щільність системи газопостачання.

Будьте пильними!

Вимагайте посвідчення співробітника газорозподільної компанії, завірене печаткою та за підписом керівника.

Звертаємо вашу увагу, що дані роботи по модернізації критично важливої інфраструктури району – проводяться виключно для забезпечення належного безпечного технічного стану газорозподільних мереж та безперебійного розподілу природного газу споживачам.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння необхідності проведення модернізаційних робіт.

Наголошуємо, що для забезпечення безпечного газопостачання, - відновлення подачі газу буде проводитись виключно за присутності мешканців в своїх будинках, про що буде повідомлено додатково!

Дякуємо за розуміння!

За інформацією АТ "Хмельницькгаз"