Чергове заняття експрес-курсу «Смакуй українською та релаксуй»

Дата: 07.06.2022 13:40

06 червня 2022 року працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників провели чергове заняття експрес-курсу «Смакуй українською та релаксуй», в якому взяли участь маленькі переселенці із міст України.

Заняття провела вчитель української мови та літератури, "спеціаліст вищої категорії", «старший вчитель» Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст.-гімназія» Світлана Токарська. Вона підготувала вправи, під час виконання яких учні виправляли типові помилки, які трапляються у щоденному спілкуванні та поліпшили навички розмовної української мови, збагатили свій словниковий запас, вимову, техніку запам’ятовування.

Маленькі учасники курсу тренувалися як спілкуватися українською у крамницях, на вулицях, у публічних місцях, перекладали слова з російської на українську мову.

Осередком спілкування стала Агенція місцевого розвитку.

Нагадуємо! Розмовний курс працює у формі живого спілкування. Зустрічі відбуваються щопонеділка о 14:00. Приєднуйтеся????????

Плекаймо рідне слово! Все буде Україна????????

За інформацією КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників»