Росія вбиває дітей!

Дата: 04.06.2022 09:21

Росія вбиває дітей!

Маленькому херсонцю Івану було півтора місяці, але на його народження чекали дуже довго батьки, а ще більше – рідна сестричка Софійка, яка й вирішила, що його зватимуть саме Іваном. На Різдво вже було заплановано кесарів розтин, але дитятко вирішило, що хоче познайомитись зі своїми рідними раніше і народився о 17:30 5 січня 2022 року.

Софійка не могла натішитись своїм братиком, дуже його любила і казала, як Іванко виросте – буде з нею танцювати і виборювати призові місця на конкурсах.

Але 24 лютого, коли родина рятувалась із Нової Каховки та шукала прихистку, російські вбивці пустили кулю в півторамісячне дитя, яке плакало від страху. Перед тим, як вбити Іванка, вони розстріляли всю його родину, що була в одному автомобілі, – маму, бабусю з дідусем та сестричку Софійку.

Через годину після злочину, до місця трагедії допустили другого дідуся, який забрав двох дітей і відвіз до лікарні. Проте марно. Поранення були не сумісні з життям, і малеча померла в реанімації.

Поховали немовля в одній домовині з мамою Іриною, поруч із сестрою Софійкою, дідусем Олегом і бабусею Анною у Новій Каховці.

*****

4 червня, у Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, в Україні на державному рівні вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

День пам’яті встановила Верховна Рада України в 2021 році.

З 2014 року внаслідок збройної агресії РФ та інших дій держави-агресора у Донецькій та Луганській областях загинуло щонайменше 240 дітей. А за 100 днів повномасштабної війни російські військові вбили щонайменше 261 дитину. Щонайменше 463 дитини отримали поранення.

???? Читати ще три історії ?? https://cutt.ly/OJm95ia

*****

Ivan, a little boy from Kherson, was one and a half months old, but his parents had been waiting for his birth for a long time, and even more so - his sister Sofiyka, who decided that his name would be Ivan. A caesarean section was already planned for Christmas, but the child decided that he wanted to meet his family earlier and was born at 5:30 pm on January 5, 2022.

Sofiyka could not enjoy being with her brother more, she loved him very much and said that when Ivanko grew up he would dance with her and win prizes at competitions.

But on February 24, as the family fled Nova Kakhovka and was looking for shelter, Russian killers fired a bullet at a one-and-a-half-month-old baby who was crying in fear. Before killing Ivanko, they shot his entire family – his mother, grandparents and sister Sofiyka.

An hour after the crime, a second grandfather was admitted to the place of the tragedy, he took two children to the hospital. But in vain. The injuries were incompatible with life, and the child died in intensive care.

The baby was buried in the same tomb with his mother Iryna, next to his sister Sofiyka, grandfather Oleh and grandmother Anna in Nova Kakhovka.

#stopRussia

Український інститут національної пам'яті