Допомога бізнесу: як подати заявку на грант на порталі Дія

Дата: 15.05.2022 08:38

Допомога бізнесу???? Як подати заявку на грант на порталі Дія?????????????

Через повномасштабне вторгнення росії багато бізнесів мусили закритися або ж частково згорнути діяльність. Тому Дія спільно з міжнародними та українськими партнерами запускають гранти розміром 4000€ для малого й мікробізнесу.

??????????? Хто може подати заявку?
Підприємства, зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській областях, які:
?? тимчасово перемістилися з цих областей або
?? постраждали внаслідок бойових дій та мають можливість це підтвердити.

? Які умови для бізнесу?
Підприємство має бути зареєстроване відповідно до чинного законодавства не пізніше 31 грудня 2021 року. Пріоритет надаватиметься компаніям, які виробляють життєво необхідні товари та послуги для цивільних і військових України.

Повний перелік критеріїв дізнайтеся за посиланням ???????? https://diia.gov.ua/.../otrimannya-minigrantu-vid...

Допомогу гарантовано отримають 300 підприємств. Це можливо завдяки фінансуванню Європейським Союзом та урядом Німеччини через програму технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine.

Проєкт реалізується програмою EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП cпільно з Мінцифрою, Міністерство економіки України, порталом Дія, Офіс з розвитку підприємництва та експорту і Дія.Бізнес. Партнер-виконавець: Фонд Східна Європа