Благодійний футбольний матч «Підтримай Збройні Сили України»

Дата: 29.04.2022 22:13

Уже понад два місяці Україна героїчно протистоїть підлим, загарбницьким воєнним діям рашистів-окупантів. Теофіпольщина продовжує активно підтримувати Збройні Сили України.

Сьогодні, 29 квітня, на стадіоні «Юність» у смт Теофіполь відбувся Благодійний футбольний матч «Підтримай Збройні Сили України» між ФК «Іскра» (Теофіполь) та ФК «Случ» (Красилів).

Усіх футболістів, організаторів, вболівальників та учасників заходу привітали селищний голова Михайло Тененев і директор філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Віктор Корягін. Також голова Хмельницької обласної асоціації футболу Ігор Хіблін вручив юним футболістам нашої громади подарунки.

Крім того, хвилиною мовчання та покладанням квітів, до Пам’ятного знака усім захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України, вшанували світлу пам’ять воїнів, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої країни у боротьбі з російським окупантом та професійного футболіста, нашого земляка, Павла Худзіка, якому сьогодні мало б виповнитися 37 років.

Під час матчу Державний Гімн України прозвучав у виконанні Романа Мельничка – соліста Київської муніципальної академічної чоловічої хорової капели імені Левка Ревуцького.

Музичні композиції: «Ти солдат» заспівала солістка Теофіпольського центру культури і дозвілля Галина Присяжна, «Не твоя війна» - учень Теофіпольської дитячої музичної школи Дмитро Гончарук, «Журавлі» - тріо сестер Славіт Анна, Діана та Карина, учні Теофіпольської дитячої музичної школи, «Мальви» - викладач Теофіпольської дитячої музичної школи Анастасія Козак.

Щиро дякуємо усім організаторам, командам, гравцям та вболівальникам! З вашою допомогою зібрано 20 747 тис. грн на потреби ЗСУ, та, під час Благодійної акції «Придбай екосумку, підтримай дітей-переселенців», - 5 552 тис. грн.

Всіх нас об’єднує єдине бажання — здолати ворога і щодня своїми спільними діями ми наближаємо день нашої Перемоги.

Україна понад усе!

Слава Україні!