У Теофіпольську громаду прибула чергова гуманітарна допомога

Дата: 29.04.2022 14:55

Після обстрілів та бомбардувань російськими військами українських міст та сіл, частина людей, взявши із собою лише найнеобхідніше, вимушено переїжджають у більш безпечні регіони. І зараз вони потребують не лише психологічної, а й матеріальної підтримки, адже в «тривожну валізу» не так багато можна покласти.

Теофіпольщина не залишилася осторонь: на території нашої громади вже зареєстровано близько 4 000 тис. внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нас із "гарячих точок" України. Ми усі працюємо над якісним і швидким їх забезпеченням.

Активно допомагає нашій громаді народний депутат України Олена Копанчук : вчора, в черговий раз, її помічниця Ольга Філіппова привезла у заклади освіти, медицини та Дім Молитви волонтерську допомогу: продукти харчування, речі першої необхідності, засоби гігієни та ін.

Щиро дякуємо, Олено Євгенівно, за підтримку! Ще раз переконуємося, що ми, українці, єдина родина, яка обов’язково переможе у війні з підступним російським ворогом!