Як зареєструвати шлюб під час війни?

Дата: 20.04.2022 18:10

Фото без опису?Як зареєструвати шлюб під час війни?

У період воєнного стану українцям, як і раніше, для реєстрації шлюбу потрібно подати заяву ????до будь-якого відділу ДРАЦС. При поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу жінка та чоловік пред'являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ.

? Шлюб можна зареєструвати в той самий день.
Водночас, постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 213 «Деякі питання державної реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану» для військовослужбовців Збройних Сил України, іншого утвореного відповідно до законів України військового формування, поліцейських????та інших осіб з категорії, визначених цієї постановою, встановлена особлива процедура реєстрації шлюбу без особистої присутності одного чи обох наречених.

За час війни на Хмельниччині зареєстровано 1?2?4?9? шлюбів, з них за заявами військовослужбовців - 1?0?.

????????ВСЕ Є І БУДЕ УКРАЇНА!????????

Джерело: телеграм-канал Сергій Гамалій