Вебінар з питань організація освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу

Дата: 14.04.2022 15:38

Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради 14 квітня 2022 року з метою здійснення консультативної підтримки професійної спільноти вчителів початкових класів в онлайн–просторі провели вебінар з питань організація освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу.

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів розпочалося із хвилини мовчання: вічна пам’ять кожному хто загинув за нашу Україну!

Директорка ЦПРПП Теофіпольської селищної ради Валентина Міщишина акцентувала увагу на нормативних документах щодо організації освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу.

Зазначила , що у заклади освіти надіслані для використання в роботі інтерактивні чек-листи «Психологічна підтримка дітей в умовах воєнного стану», листи-інформатори «Шкільне навчання під час воєнного стану», консультативний путівник за матеріалами «Освіта в умовах війни: юридична консультація», лист роз’яснення МОН України щодо інформування та здійснення грамотних управлінських рішень в закладах освіти в умовах воєнного стану, інформаційно-методичний вісник «Орієнтир» Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти (Спецвипуск №1«Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану,) Спецвипуск №2«Завершення 2021/2022 навчального року: алгоритми і рекомендації», наказ МОН України від 01.04.2022року №290 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року», лист МОН України від 29.03.2022року №1/3725-22 «Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу».

Людмила Грановська – вчитель початкових класів, «старший вчитель» Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., голова професійної спільноти вчителів початкових класів, поетапно опрацювали методичні рекомендації щодо освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу.

В практичній частині заняття поділились досвідом:

Вчитель початкових класів(класовод 2класу,) вчитель методист,Теофіпольської ЗОШ І-ІІІст№1 Антоніна Кравчук - «Поради вчителям щодо навчання в умовах воєнного стану»;

Вчитель початкових класів (класовод 3 класу), «старший вчитель» Базалійської ЗОШ І-ІІІст. Наталія Халюта - «З досвіду роботи в умовах сьогодення».

Дякуємо освітянам за конструктивну зустріч!