КУ "Центр надання соціальних послуг" інформує

Дата: 19.03.2022 10:00

Теофіпольська селищна рада щиро та віддано турбується за кожного внутрішньо переміщеного жителя України, який шукаючи порятунку від російських окупантів потрапив до Теофіпольської території громади.

Облаштування місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб вимагало оперативності, адже щоденно до громади прибувало близько ста людей, які потребували прихистку.

Людяність наше все!!!

Багато мешканців громади приймають людей у своїх приватних будинках та квартирах. Облаштовують батьківські хати, які вже роками стояли пусткою.

Також, головою громади було прийнято рішення облаштувати спальні місця при дитячих садочках та школах. На сьогодні вже три навчальні заклади цілодобово приймають людей.

Теофіпольською селищною радою було закуплено 100 постільних наборів, які включають у себе матрац, ковдру, постільну білизну.

Багато нещастя побачили бідні люди...

Днями та ночами вони сиділи у холодних сирих бомбосховищах.

Тому забезпечення комфортних умов тимчасового проживання для ВПО на особливому контролі голови громади Mikhailo Tenenev та директора Центру Мирослава Майдан.

КУ "Центр надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради висловлює щирі слова вдячності за надані постільні набори, які щоденно знаходять своє призначення та дають змогу переміщеним особам приємно відпочити.

Сердечна подяка ПП Загоруйко О.Л. за доставку вантажу (матраців, ковдр, постільної білизни). Оперативно, швидко, якісно! Дякуємо.

За інформацією КУ "Центр надання соціальних послуг"