Важлива інформація!

Дата: 27.02.2022 15:33

?Шановна громадо!

? У зв'язку із запровадженням режиму воєнного стану в Україні, відповідно до п.13 статті 8 ЗУ "Про правовий режим воєнного стану" заборонено продаж алкоголю, тому керівникам закладів Теофіпольської громади, у яких здійснюється продаж алкогольних напоїв, необхідно терміново припинити їх розповсюдження.

????Також продовжується збір гуманітарної допомоги для Теофіпольської територіальної оборони та ЗСУ:

?Наші воїни потребують:

?продукти харчування - мед, горіхи лущені, квасолю, галетне печиво, сухарики, грінки, бублики;

?речі першої необхідності- одноразовий посуд(глибокі тарілки, ложки, стакани), батарейки (пальчики), віники, швабри, скотч, мило, відра металеві 10 літрові, ліхтарики, свічки, мило, гель та станки для гоління.

???? Основний пункт збору Агенція місцевого розвитку Теофіпольської селищної ради

????Додаткова інформація за номером телефону: 0961016306 Валентина Бабак

?Крім того, є потреба у теплому одязі та взутті для переселенців (кофти, жилетки, шкарпетки, футболки, піжами, колготи для дітей різного віку і т.п.), засобах гігієни, полотенцях, постільних наборах (полуторки та односпальні), ковдрах, матрацах.

???? Основний пункт збору КУ "Центр надання соціальних послуг" Теофіпольської селищної ради.

????Додаткова інформація за номером телефону: 0976499415 Мирослава Майдан