Нарада щодо наслідків пожежі, яка виникла 19 грудня 2021 року о 03 год. 30 хв. та пов’язана із загибеллю 2 людей у с. Рідка

Дата: 20.12.2021 16:39

20 грудня 2021 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, відбулася нарада щодо наслідків пожежі, яка виникла 19 грудня 2021 року о 03 год. 30 хв. та пов’язана із загибеллю 2 людей у с. Рідка вул. Дмитра Загороднього, 2 Хмельницького району в приватному одноповерховому житловому будинку.

Під час обговорення встановлено, що 19 грудня 2021 року о 07 год. 20 хв. надійшло повідомлення до 36 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області про те що в с. Рідка по вул. Дмитра Загороднього, 2 Хмельницького району виникла пожежа житлового будинку.

О 07 год 36 хв. підрозділ 36 ДПРЧ 4 ДПРЗ, а о 07 год 38 хв. підрозділ МПК с. Бережинці прибули на місце виклику. На місці пожежі було встановлено, що вогнем охоплено весь житловий будинок, під час гасіння пожежі виявлено тіла 2 людей, площа пожежі склала 80 м2, пожежу локалізовано о 07 год. 42 хв., а ліквідовано - о 07 год.51 хв. Встановлено, що ймовірною причиною пожежі є необережність під час куріння.

Комісія вирішила ??:

?? з метою профілактики загибелі людей на пожежах старостам сумісно з соціальними робітниками КУ «Центр надання соціальних послуг Теофіпольської селищної рад», сектору «Служба у справах дітей» селищної ради провести пожежно-профілактичні відпрацювання щодо населених пунктів, де спостерігається зростання кількості пожеж та випадків загибелі людей на них із залученням представників ГУ ДСНС, працівників національної поліції, засобів масової інформації, закладів освіти, житлово-комунальних установ, громадських організацій, добровільних пожежних формувань.

?? взяти під постійний особистий контроль перевірки умов проживання, виховання, утримання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях, в дитячих будинках сімейного типу, дітей з багатодітних сімей, дітей, з малозабезпечених сімей, з метою недопущення дитячої бездоглядності, безпритульності, смертності і травматизму дітей внаслідок неналежного догляду за ними.

?? директору Теофіпольського РЕМ АТ «Хмельницькобленерго» (Борблолюк В.М), начальнику КП «Теофіпольське ВУЖКГ» (Пархомець В.О.) продовжити роботу щодо надання підпорядкованими підприємствами послуги щодо ремонту електромереж, пічного опалення багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, громадянам похилого віку та інвалідам за зверненнями старост громади.

??керівникам навчальних закладів проводити профілактичні бесіди з батьками, щодо належного догляду за дітьми, дотриманням правил пожежної безпеки.