Засідання комісії по розгляду питань з надання допомоги хворим нефрологічного профілю, що потребують процедури гемодіалізу

Дата: 13.12.2021 09:01

Впродовж останнього десятиріччя спостерігається значне збільшення захворюваності на недуги нирок.

Якщо говорити про Теофіпольщину, то станом на сьогодні у громаді проживає 6 хворих нефрологічного профілю, що потребують процедури гемодіалізу. Теофіпольська селищна рада взяла на себе зобов’язання допомагати цим тяжко хворим: надавати їм допомогу.

Так, 10 грудня 2021 року відбулося засідання комісії по розгляду питань з надання допомоги хворим нефрологічного профілю, що потребують процедури гемодіалізу. Комісія розглянула заяву, яка надійшла напередодні від особи з інвалідністю 1 групи, що зареєстрована та проживає на території громади. Прийнято позитивне рішення та визначено розмір допомоги.