Засідання Теофіпольської ради старшокласників "Лідер"

Дата: 10.12.2021 09:58

????9 грудня 2021 року відбулося засідання Теофіпольської ради старшокласників "Лідер" на базі Агенції місцевого розвитку в партнерстві з Гончаренко центром.

?Основна його мета: формування лідерського складу Теофіпольської ради старшокласників, проведення виборів голови Ради старшокласників та голів комісій

????На заході кандидати представили свої передвиборчі програми. Кожна з яких містила цікаві ідеї та пропозиції, і також мали дещо спільне: всі лідери акцентували на необхідності підвищення ефективності роботи з популяризації серед жителів громади здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та роботи зі збереження довкілля.

????Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентина Бабак зазначила, що приємно вражена виступами талановитих дітей, які пропонували для втілення круті молодіжні проєкти у сфері спорту, культури та дозвілля.

????Також старшокласники спільно із психологом Лілією Архіпович розбиралися хто такий лідер і якими рисами характеру повинен володіти.

Інтерактивним методом «мозкового штурму» визначили, що лідер прагне «викластися» для досягнення загальної мети, активно впливає на тих, хто поряд, найліпше розуміє інтереси більшості. Лідер – той, хто іде вперед і веде за собою інших. Він повинен бути впевненим, креативним, толерантним, творчим, рішучим, працьовитим, добрим та вимогливим.

????Заступник директора Центру дитячої творчості Юлія Фриз наголосила, що учнівське самоврядування - це уособлення демократичної атмосфери у закладах освіти, форма самодіяльної організації дитячого життя, важливий чинник самовиховання особистості, формування лідерських якостей.

????? Вибори проводилися шляхом таємного голосування, у якому взяли участь 17 учнів.

Отож, за результатами голосування??:

?? Головою Теофіпольської ради старшокласників стала учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - Лірук Марія. Її заступником стала учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - Янів Соломія;

?? Головою комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях стала учениця Лисогірської гімназії - Собчук Дарина;

??Головою комісії з питань преси та інформації стала учениця Теофіпольського НВК « ЗОШ І –ІІІ ст. - гімназія» - Петричук Даяна Петрівна;

??Головою комісії з питань спорту та здорового способу життя став учень Поляхівського НВК « ЗОШ І ст.. - колегіум» Гаврилюк Назар;

??Головою комісії з питань екології та краєзнавства стала учениця

Новоставецького ліцею - Жилюк Мирослава;

??Головою комісії з питань толерантності та духовного розвитку стала

учениця Ординецької гімназії – Ковальчук Вікторія;

??Головою комісії з питань культури та дозвілля стала учениця Шибенської

ЗОШ І-ІІІ ступенів – Креденцер Вікторія.

?Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у всіх справах!