Консультативна підтримка керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 09.12.2021 11:38

Сьогодні, 8 грудня, з метою здійснення консультативної підтримки керівників закладів загальної середньої освіти директор та консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Теофіпольської селищної ради на базі Агенції місцевого розвитку при партнерстві Гончаренко Центру провели засідання на тему: «Освіта в компетентнісному вимірі».

Захід відбувся за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентини Бабак.

Директор Центру Валентина Міщишина звернула увагу учасників зустрічі на професійні стандарти керівника закладу загальної середньої освіти.

Голова професійної спільноти директорів закладів загальної середньої освіти, керівник Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Світлана Блащук обговорила з учасниками заходу алгоритм організації та здійснення підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги та стандарти організації діловодства в школах.

Консультант Центру Світлана Богуцька поінформувала про особливості курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік при Хмельницькому ОІППО та наголосила на що необхідно звернути увагу при виборі суб’єктів підвищення кваліфікації.

Директор Агенції, психолог Лілія Архіпович провела підсумкову рефлексію: «Управлінський потенціал керівника закладу загальної середньої освіти та його складові».