Дата: 08.12.2021 15:23

????07 грудня 2021 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради.

????До порядку денного виконкому було внесено два питання: про затвердження протоколу засідання комісії Теофіпольської селищної ради з формування пропозицій щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким розподілені кошти субвенції 2021 року та про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

??З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради відповідно до чинного законодавства.