Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 18.11.2021 16:30
Кількість переглядів: 190

Фото без опису

Сьогодні, 18 листопада 2021 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, дистанційно відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради, під час якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Майї Мельник про стан організації освітнього простору Нової української школи та забезпечення якості освіти в закладах освіти Теофіпольської громади. Вона повідомила, що у 2021 році зусилля Теофіпольської селищної ради та керівників закладів освіти були спрямовані на підготовку усіх закладів загальної середньої освіти громади до реалізації Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Здійснюються заходи щодо створення нового освітнього простору, переведення матеріально-технічної бази закладів освіти на сучасний рівень та покращення оснащення шкіл.

За сприяння обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, здійснювалася підготовка педагогічних працівників громади до роботи в нових умовах.

Окрім підготовки педагогів до роботи за новим Державним стандартом, у закладах загальної середньої освіти створюється відповідне освітнє середовище для навчання та відпочинку школярів.

За кошти державної освітньої субвенції для створення сучасного освітнього простору, оновлення матеріально-технічної бази перших класів, які навчаються за програмами «Нової української школи», впродовж 2018-2020 років придбано персональні комп’ютери/ноутбуки, техніку для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи на загальну суму 3 867 906 грн, (в розрізі по роках: у 2018 році - 1 291 294 грн; у 2019 році – 1 214 329 грн; у 2020 році – 1362 283 грн).

Заклади загальної середньої освіти оснащено мультимедійними засобами навчання, у тому числі навчальними кабінетами.

У цьому році, відповідно до постанови Кабінету міністрів України №476 від 17 травня 2021 року «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами, мобільними меблями та комп’ютерною технікою використано - 1 642 580 грн: в тому числі 1 349 819 грн – виділено з державного бюджету та 297 761 грн коштів з місцевого бюджету на умовах співфінансування.

Закуплено одномісні, антисколіозні шкільні парти та стільці (267); дидактичні матеріали для 22 закладів загальної середньої освіти; комп’ютерне обладнання – 20 комплектів (інтерактивна дошка, проєктор, принтер: копіра- сканер).

В рамках Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» та Теофіпольською селищною радою, проєкту «Інноваційний прорив», було встановлено безкоштовно електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент KM MEDIA Ed Profi» 21 шт.

За кошти місцевого бюджету (213 000, грн) закуплено 6 мультимедійних контентів – електронних освітніх ресурсів - для 1 класів базових шкіл: (Базалійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Теофіпольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Теофіпольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Теофіпольського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія», Поляхівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум», Святецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).

Відкрито класи з інклюзивним навчанням (12 класів) у 8 закладах загальної середньої освіти.

У 2021 році закуплено комплект обладнання для оснащення STEM лабораторії для середньої школи (кабінету фізики) для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» (991 334,00 грн кошти державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету - Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).

Також проводиться закупівля ноутбуків (29) для шкіл нашої громади.

Використання виділеного державою фінансового ресурсу забезпечило розвиток закладів освіти, оновлення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів природничо-математичного циклу.

У всіх 22 закладах загальної середньої освіти забезпечено доступ до мережі швидкісного інтернету.

Замінено: вікна у Теофіпольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, частково в Теофіпольському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», Поляхівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум», Волице-Полівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Шибенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів;

вхідні тамбурні двері у Поляхівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум», Базалійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Теофіпольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2;

систему опалення у Воронівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Базалійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Волице-Полівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Поляхівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум».

Проведено капітальні ремонти покрівель у Поляхівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум», Гальчинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Святецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Теофіпольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, Лисогірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Влаштовано мощення навколо будівель Кунчанської гімназії.

Проведено роботи з ремонту харчоблоків Теофіпольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Гальчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ЗОШ, облаштовано нову систему вентиляції харчоблоків у Теофіпольському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», Волице-Полівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, у Базалійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів облаштовано санвузли з доступністю для маломобільних груп населення відповідно до Державних будівельних норм України.

Суттєво змінюється зовнішній та внутрішній вигляд шкільних будівель і кабінетів, створено комфортні умови для учасників навчального процесу.

У 2020 році закуплено кухонне обладнання для харчоблоків базових шкіл на суму 568 000,00 грн (субвенція державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету).

На початок нового 2021/2022 навчального року закуплено новий посуд для шкільних харчоблоків на загальну суму 45 917,00 грн, а саме: Базалійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (23 105,00 грн), Теофіпольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1 (3642,00 грн), Теофіпольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (6540,00 грн), Теофіпольського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І- ступеня – гімназія» (4120,00 грн), Святецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (8510,00 грн).

З метою забезпечення організованого підвозу учнів та вчителів придбано шкільні автобуси на умовах співфінансування. Для підвезення дітей до базових закладів освіти за кошти державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету з розрахунку (70%*30%) у 2021 році закуплено 3 шкільних автобуси.

Проведені заходи дали можливість покращити матеріально-технічну базу закладів, підготувати педагогічних працівників, запровадити справедливу і прозору систему фінансування галузі освіти.

Крім того, на виконкомі було розглянуті питання про надання дозволу на видалення зелених насаджень, присвоєння адрес будинкам, взяття на квартирний облік, вихід з ОСГ тощо.

Загалом до порядку денного було внесено 18 питань.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради відповідно до чинного законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь