Селищний голова Михайло Тененев привітав працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2021 13:52

????Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначають День працівників сільського господарства.

????З давніх-давен і до сьогодні - це свято людей, чия невтомна праця, природна мудрість, невмируща працездатність, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину, якщо є урожай, то і в народі буде спокій та щастя.

????Напередодні свята, 18 листопада, селищний голова Михайло Тененев привітав працівників сільського господарства та за сумлінну працю, відданість справі, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток галузі сільського господарства громади нагородив грамотами керівника ФГ "Вікторія 2019" Володимира Бомащука, керівника ФГ "Євроколос" Леоніда Стецюка, керівника ФГ "Тріумф" Сергія Рудківського, керівника ФГ "Артеміда" Миколу Теслюка, головного агронома філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" Петра Марічука.

?????- Щиро вітаю усіх працівників сільського господарства з професійним святом! Нехай ваша нелегка праця завжди приносить вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються, а погода буде привітною. Ви — серце нашої громади. Дякую вам за старанність, працьовитість та професіоналізм. Бажаємо щастя, процвітання, міцного здоров’я і родинного затишку, - побажав селищний голова.

????Також радник голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюка Лариса Томчук нагородила грамотами Хмельницької обласної ради керівника відділку ТОВ "Україна 2001" Віктора Стецюка та керівника СГВК "Олійники" Василя Демчука.

????Музичні дарунки для усіх присутніх виконали директор Базалійського міського будинку культури Людмила Писарук та директор Поляхівського сільського будинку культури Олександр Вівсянко.

????Крім того, аграрії нашої громади взяли участь у Всеукраїнському фермерському форумі "Актуальні напрями державної підтримки агросектору", який організували Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад. В онлайн-режимі селищний голова спільно з керівниками фермерських господарств Теофіпольської громади поспілкувалися та обговорили актуальні питання щодо державної підтримки агросектору з Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Тарасом Висоцьким.