Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 15.11.2021 16:07

????З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні, 15 листопада, під керівництвом секретаря селищної ради Романа Непотаса, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

????На засіданні розглядались питання про надання особі статусу дитини позбавленої батьківського піклування, надання дозволу на підписання договору оренди земельної ділянки, яка частково належить малолітній дитині, надання дозволу на підписання договору оренди земельної ділянки, яка належить неповнолітній особі та поставлення на облік дітей, як таких що перебувають у складних життєвих обставинах.

????Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

????За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.