Дата: 21.10.2021 16:43

У Теофіпольській багатопрофільній лікарні посилюються карантинні та протиепідемічні заходи??

??У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації щодо захворюваності населення громади на COVID-19 та на підставі рішення контрольно-інфекційної комісії Теофіпольської багатопрофільної лікарні від 20 жовтня 2021 року у закладі посилюються карантинні заходи у частині відвідування стаціонарних хворих (крім важких та лежачих).

??Госпіталізація планових хворих буде проводитися лише при наявності негативного результату ІФА, ПЛР.

??Посилюється контроль за дотриманням вимог протиепідемічного режиму та використання індивідуальних засобів захисту серед медичного персоналу.

??Прийом пацієнтів поліклінічного відділення буде проводитися з дотриманням усіх карантинних заходів: масковий режим для персоналу і пацієнтів, дотримання дистанції в чергах серед відвідувачів та проведення роздільного прийому хворих з підозрою на COVID-19 та інших соматичних хворих.

??Максимально обмежується проведення профілактичних медичних оглядів в поліклінічному відділенні.

??Проводитиметься роздільний огляд ургентних хворих. Пацієнтів з підозрою на COVID – 19 оглядатимуть в санпропускнику інфекційного відділення.

??Також з метою надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з підозрою або діагнозом COVID – 19 на базі КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня» розгорнуто розширене інфекційне відділення на 60 ліжок.