1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
У цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Це і привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку, адже вони потребують нашої особливої уваги і піклування. На обслуговуванні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Теофіпольської селищної ради перебуває близько 500 підопічних. Їх потреби у наданні соціальних послуг покриваються повністю. У відділенні соціальної роботи та соціальних послуг за місцем проживання працює 35 соціальних робітників. Працівники центру усіма силами надають цим людям відчуття доброї перспективи, оптимістичну і реалізовану надію на те, що у будь-яких обставинах вони залишається потрібними та захищеними.
Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.
Директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Мирослава Майдан