У Теофіпольський громаді активно розвивається молодіжний рух.

Дата: 25.09.2021 09:25

????У Теофіпольський громаді активно розвивається молодіжний рух.

?24 вересня відбулася зустріч учасників Центру молодіжних ініціатив Теофіпольського центру культури і дозвілля????????

?Мета Центру: створення належних умов для розвитку молоді, забезпечення їх змістовного та якісного дозвілля.????????

? Зустріч була проведена у формі вечора настільних ігор. ?????

?Молодь мала можливість створити власну громаду і відчути себе в ролі депутатів та мера місцевої ради, під час гри «Світ громад». Ігрова механіка якої максимально наближена до реального життя і перемогти у ній можна лише кооперуючись та взаємодіючи. ????????

?Гра мала позитивний результат: виявили неформальних лідерів у колективі, розвивали навички командної роботи, формували культуру підприємництва, познайомилися з інструментами розвитку громади та моделювали можливі сценарії її розвитку.????????????

?Учасники знайшли нестандартні та цікаві шляхи розвитку імпровізованої громади та впровадили низку цікавих та сучасних реформ.???????????????????

? Також зіграли гру «Activity”, під час якої молодь продемонструвала свої креативні, комунікативні та творчі навички.????????????????

?Час було проведено максимально весело та змістовно. Відтепер дозвілля нашої молоді в рази цікавіше та різноманітніше!????????

? Нагадуємо, що учасником Центру молодіжних ініціатив може стати кожна активна, цілеспрямована та креативна молода людина. А у нашій громаді саме така молодь????????

????Тому не зволікайте, приєднуйтеся!

??Деталі з‘ясовуйте за телефоном????:

+380 (97) 451 41 73 - Вікторія