23 вересня – офіційно оголошено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України: як працюватимуть заклади освіти?

Дата: 23.09.2021 13:51

?? Враховуючи вищевказані обмеження, у зв’язку з недостатнім відсотком кількості вакцинованого персоналу (менше ніж 80%), розпочинаючи з 23 вересня, майже усі заклади загальної середньої освіти Теофіпольської громади (5-11 класи) переходять на дистанційне навчання.

???????????Освітній процес продовжує лише Шибенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, у якій кількість вакцинованих працівників становить 82,14% ???? ??

Деталі в інфографіці??????