Україна з четверга, 23 вересня, офіційно переходить у "жовту" зону: які діятимуть обмеження?

Дата: 22.09.2021 17:00

Україна з четверга, 23 вересня, офіційно переходить у "жовту" зону епідемічних обмежень.

Відповідне рішення прийняла під час засідання Державна комісія з ТЕБ та НС.

Крім обов’язкового носіння маски і вимоги дотримуватися дистанції в 1,5 метра у приміщеннях, також вводяться такі заборони??:
?масові заходи можна проводити за участю не більше 1 людини на 4 квадратних метра;
? кінозали і зали інших установ культури не повинні бути заповнені більш ніж на 50% місць;
? Спортзали і фітнес-центри можуть бути заповнені у розрахунку не більше 1 людини на 10 квадратних метрів;
? Школи (стосується 5-9 класів) та вузи працюють за умови 80% вакцинованого персоналу принаймні однією дозою;
??Уряд дозволив зберегти очний режим навчання з дотриманням протиепідемічних норм в дошкільних закладах та 1-4 класах закладів загальної середньої освіти.Такий "виняток" діятиме для них під час "жовтого" і "червоного" рівнів карантинних обмежень.

??Відповідні зміни до постанови про карантинні обмеження внесли на засіданні уряду 22 вересня.

Варто зазначити, що для вакцинованих, які отримали "жовтий" або "зелений" COVID-сертифікати, відвідування закладів дозволено без обмежень. Також заборони не стосуються неповнолітніх, оскільки вони не можуть отримати щеплення від коронавірусу.