Відбулося засідання постійної комісії Теофіпольської селищної ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, інвестицій, перспективного планування та екології

Дата: 22.09.2021 10:40

21 вересня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Теофіпольської селищної ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, інвестицій, перспективного планування та екології, під керівництвом голови комісії Віктора Стецюка.

Постійна депутатська комісія опрацювала низку проєктів рішень: про припинення права користування земельними ділянками, про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та інші.

Загалом до порядку денного було внесено 15 питань.

Під час їх розгляду, після доповіді начальника відділу земельних відносин та екологічних питань апарату Теофіпольської селищної ради Олени Рожко, члени комісії брали активну участь в обговоренні, ділилися думками та вносили пропозиції.

Після детального опрацювання проєктів рішень депутати рекомендували винести питання на чергову сесію Теофіпольської селищної ради.