Завершилися серпневі віртуальні коучинг-сесії «Нормативно-методичний супровід організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році» для представників фахової спільноти дошкілля, учителів основ здоров’я, учителів музичного, образотворчого мисте

Дата: 30.08.2021 15:42

30 серпня 2021 року працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради завершили серпневі віртуальні коучинг-сесії «Нормативно-методичний супровід організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році» для представників фахової спільноти дошкілля, учителів основ здоров’я, учителів музичного, образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво».

Голови професійних спільнот (Рудюк О.І. – директор Теофіпольського ЗДО №1 «Зірочка», Стаднік Г.В. – учитель музичного мистецтва Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія», Перчук Л.А. – вчитель основ здоров’я Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2) ознайомили педагогів з інструктивно-методичними рекомендаціями освітньої роботи в закладах дошкільної освіти у 2021-2022 навчальному році, викладання основ здоров’я, музичного, образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво» за чинними навчальними програмами, організацією освітнього середовища, яке має відповідати вимогам наказів МОН України.

Директор ЦПРПП Міщишина В.М. та консультант Богуцька С.М. акцентували увагу на складанні календарно-тематичних та поурочних планів, методів та прийомів навчання навчальних предметів, форми організації освітнього процесу. Також обговорили питання щодо особливостей організації освітнього процесу у першому (адаптивному) циклі 5-х класах закладів освіти за Державним стандартом базової загальної середньої освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Сподіваємось, що віртуальна коучинг-сесія стала успішною подією для педагогів нашої громади, дала можливість обговорити актуальні професійні проблеми, поділитись досвідом, отримати "свіжі" ідеї" та налагодити тісну співпрацю.