Вшановуємо пам'ять захисників України

Дата: 29.08.2021 12:09

Сьогодні,  29 серпня 2021 року, в нашій громаді   відбулися меморіальні заходи, присвячені Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У Свято-Покровському храмі помісної православної церкви України проведено панахиду за участю: селищного голови Михайла Тененева, радника голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, представника благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Тетяни Образцової, ветеранів АТО та ООС, матерів, загиблих учасників АТО, прихожан, яку відслужив митрофорний  протоієрей, благочинний Теофіпольського округу помісної Православної церкви України  отець Василь.

З глибоким сумом та  щирими співчуттями  до родин загиблих захисників, які втратили на війні з російським окупантом своїх синів,  чоловіків, братів, звернулися: селищний голова Михайло Тененев, голова громадської організації «Теофіпольська районна організація учасників антитерористичної операції»  Василь Яцух, радник голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, представник благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Тетяна Образцова. Також,  на знак шани, представник благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Тетяна Образцова, вручила подяки матерям загиблих воїнів АТО.

У виконанні Олександра Колесника  прозвучала  пісня «Донбас у вогні».
В пам’ять про героїв, які поклали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави, здійснено  покладання квітів до пам’ятного знака «Усім захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України».

Тож, згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу. Нехай свіча пам’яті не згасне в наших серцях за загиблими Героями, нашими земляками.