Відзначення 30-ї річниці незалежності України

Дата: 25.08.2021 11:07

Відзначення 30-ї річниці незалежності України було дуже насичене на події, тому продовжуємо ними ділитися????????

Після урочистостей учасники свята, крім відвідування гастрономічного фестивалю автентичної кухні Теофіпольщини, мали можливість спостерігати майстер – клас з українських традиційних танців від групи «Дриг», святковий концерт та спортивні змагання. Для відпочинку дітей  та дорослих діяли бульбашкове шоу, батути, атракціони, селфі – дзеркало, ростові фігури, виїзна торгівля. Ввечері усі розважалась під ритми гурту «Leo – City» та споглядала світлодіодне шоу від «НІКАЛЕКС».

А також урочисто зустріли наших переможців - ФК "Іскра, які здобули в цей день Кубок Хмельницької області 2021 року.

????????Дж??