Гастрономічний фестиваль автентичної кухні Теофіпольщини

Дата: 24.08.2021 17:57

У Теофіпольській громаді з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України пройшов гастрономічний фестиваль автентичної кухні.

Кулінари із усіх старостатів громади привезли чималу кількість традиційних смаколиків та презентували автентичні страви, напої та рецепти притаманні їхній місцевості. Для гостей підготували дегустації, виступи місцевих колективів.

Гостинні і привітні господарі, вправні господині, українські народні пісні, щедро накриті столи - це все створило незабутні "смачні" емоції.

Гастрофест -  це надзвичайна культурна подія в нашій громаді. Такі заходи передбачають можливість реконструкції давно забутих традицій, зберегти та популяризувати традиційну кулінарну спадщину Теофіпольщини - наш культурний код, пов'язаний із приготуванням та споживанням їжі як елементу національної ідентичності.