Дата: 24.08.2021 10:06

?Підсумки велопробігу з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України: коротко в тезах як все було

??Селищний голова Михайло Тененев нагородив грамотами та подарунковими сертифікатами учасників у номінаціях: наймолодший учасник велопробігу - Іван Кузьмук, наймолодша учасниця - Вікторія Бойченко, найстарша учасниця - Віра Пухніченко, найстарший учасник - Борис Пислар, спортивна сім'я - Лариса та Артем Базилюки.

??Також всі учасники велопробігу отримали футболку та кепку від Теофіпольської селищної ради із логотипом громади.

??Крім того, Володимир Кобера та Анатолій Стучинський усім вручили сувенірні чашки та пригостили морозивом.

??Під час пробігу нашу велоколону радісно і тепло зустрічали у  селах громади, через які проходив маршрут: Поляхова, Волиця,   Рідка. Дякуємо усім за гостинність ????????

??Після церемонії нагородження, за ініціативою депутата Теофіпольської селищної ради Лілії Тененевої, юних та найстарших учасників велопробігу було запрошено на смачне частування у "Fresh House".