Вітаємо з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 09:10

????????З Днем Незалежності України!????????

Вже 30 років ми відзначаємо це величне свято, і з кожним роком поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

30 років українці – самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

Адже ми живемо в країні, де незалежність здобувалася десятками поколінь. Тисячі українців загинули в боях саме за територіальну цілісність та суверенітет України. За нашу з вами можливість самостійно вирішувати — як жити на своїй землі. І сьогодні я дякую всім, хто боровся і продовжує боротись за незалежну європейську державу Україну.

Я переконаний, що Україна давно готова до європейського майбутнього. Але ніхто не побудує для нас європейські дороги чи європейські міста, ніхто не створить тут для нас європейську державу. Ми самі маємо це зробити.

Дбати про нашу країну, громаду — наш обов’язок перед майбутніми та минулими поколіннями.

Ми маємо пам’ятати, що перш за все ми будуємо нашу громаду, державу для наших дітей. Яку вони здобудуть освіту?! Які медичні послуги отримуватимуть?! Як реалізуються у дорослому житті?! Відповідь на все одна. Їхнє щасливе життя в Україні завтра — це наші з вами дії сьогодні. Наша мета — створити сильну та ефективну громаду, побудувати країну турботу якої відчувають всі громадяни.

Я вірю, що в нас все вийде! І наша незалежна Україна буде саме такою.

Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев.