У Теофіпольській громаді стартував велопробіг з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2021 13:38

???????? Невдовзі ми відзначатимемо два найголовніших свята нашої країни - День Державного Прапора та День Незалежності України.

Сьогодні, 22 серпня, у Теофіпольській громаді стартував велопробіг з нагоди відзначення цих двох свят.

- День Державного Прапора та День Незалежності України - це не просто дати. Це пам'ять про цілі покоління наших предків, що творили націю та боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з'явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами. Історія довела, що наша найбільша сила - це єдність. Ми повинні об'єднатися і разом будувати успішну та сильну громаду, державу. Я впевнений, що у нас все вийде, і ми станемо гідним прикладом для наслідування.

Тож нехай ваші серця завжди будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любови до України буде невичерпним - привітав учасників велопробігу селищний голова Михайло Тененев.

Після вшанування хвилиною мовчання усіх тих, хто загинув виборюючи незалежність нашої країни та урочистого підняття Державного Прапора України велоколона у супроводі поліції та медичних працівників дружно вирушила по маршруту: Теофіполь-Турівка-Данилівка-Калинівка-Бережинці-Рідка-Поляхова- Волиця-Лідихівка-Теофіполь (протяжність 35 км).