Дата: 06.08.2021 16:05

????05 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, під час якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

????В основному на засіданні було погоджено ряд проєктів рішень чергової сесії. Серед них програми розвитку і підтримки КНП «Теофіпольська ЦПМСД» та «Теофіпольська багатопрофільна лікарня», реформування та розвитку ЖКГ та КП «Теофіпольлісвод», розвитку та утримання комунальних доріг селищної ради, програми питна вода та благоустрою на 2022-2025 роки та ін.

????Також розглянули питання, що стосуються діяльності сектору «Служба у справах дітей», погодження внесення змін до бюджету на 2021 рік, звернень громадян щодо присвоєння адреси будинкам, про вихід із ОСГ та ін

?Загалом до порядку денного засідання виконавчого комітету було внесено 32 питання

???? З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.