Запрошуємо всіх активних та креативних жителів громади долучитися до робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Теофіпольської громади на 2021-2030 роки

Дата: 21.07.2021 11:08

??????Громада починається із кожного з нас.

Адже саме від нас залежить, якою вона буде в майбутньому. Тож запрошуємо всіх активних та креативних жителів громади долучитися до робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Теофіпольської громади на 2021-2030 роки.

Зустріч з експертами робочої групи Олегом Левченком та Сергієм Яцковським відбудеться 22 липня 2021 року у залі засідань Теофіпольської селищної ради.

Просимо долучатися представників з різних сфер діяльності: освіта, культура, медицина, економіка, підприємництво, соціальна сфера, активна молодь та усіх, хто хоче, щоб його думка була почута та врахована.

Нам потрібні ваші знання та досвід, вміння та бажання працювати, креативні думки та сміливий погляд в майбутнє!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев